2 ترفند ساده و کاربردی برای کشیدن خط چشم + فیلم

3359

کشیدن خط چشم یکی از سخت ترین قسمت های آرایش صورت است و معمولا بسیاری از خانم ها در آن مشکل دارند. برخی از خانم ها هم اصلا نمی توانند خط چشم بکشند و آن را کاری غیرممکن می دانند. از آنجایی که خط چشم تاثیر بسیار زیادی در زیباتر به نظر رسیدن چشم ها و آرایش دارد در این مقاله یک ترفند ساده و کاربردی برای کشیدن خط چشم معرفی می کنیم که با کمی تمرین و تکرار می توانید به راحتی این کار را انجام دهید و  حرفه ای شوید.

ابزارهای مختلفی برای کشیدن خط چشم وجود دارد مانند خط چشم مدادی، خط چشم ماژیکی، خط چشم ژله ای و… باید امتحان کنید که با کدام مدل خط چشم راحت تر کار می کنید.

علاوه بر همه این موارد، مهم نکته این است که باید نوع خط چشم را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید. قبلا در این مقاله درباره انواع مدل چشم و خط چشم متناسب با آن صحبت کردیم. (انتخاب مدل مناسب خط چشم برای انواع چشم ها)

ترفند کشیدن خط چشم با کارت ویزیت

این روش یکی از ساده ترین روش های کشیدن خط چشم است. به تنها وسایلی که نیاز دارید یک خط چشم و کارت ویزیت است. همانند فیلم زیر، کارت ویزیت را بر روی گوشه خارجی چشم قرار دهید. با خط چشم، خطی در امتداد لبه کارت روی گوشه خارجی پلک بکشید و خط را تا گوشه داخلی چشم ادامه دهید.

سپس یک خط نازک روی چشم بکشید و به این خط در گوشه چشم وصل کنید.

یکی از مزایای کشیدن خط چشم با کارت ویزیت این است که با کمی دقت می توانید یک خط چشم قرینه و زیبا داشته باشید.

 

برای داشتن یک خط چشم زیبا و بی عیب و نقص باید کشیدن خط چشم را به صورت مداوم تمرین کنید و اگر اشتباه کردید آن را به وسیله یک گوش پاک کن که به مواد پاک کننده آرایش چشم آغشته شده پاک کنید و دوباره بکشید. 

توصیه می کنیم هنگام تمرین از خط چشم ضدآب استفاده نکنید که پاک کردن آن سخت است.

اگر هنگام کشیدن خط چشم لرزش دست دارید حتما بنشینید و آرنج تان را روی میز تکیه دهید. 

 

آموزش کشیدن خط چشم با نوار چسب

یکی دیگر از روش هایی که با کمک آن می توانید یک خط چشم قرینه و بی عیب و نقص بکشید استفاده از چسب است. شما می توانید با استفاده از چسب کاغذی یک شابلون برای کشیدن خط چشم درست کنید.

به این صورت که همانند شکل پایین، یک تکه نوار چسب را به صورت زاویه دار زیر گوشه خارجی خط پلک پایین بچسبانید به گونه ای که انتهای چسب به ابروها برسد. می توانید از نوار چسب دیگری برای بالای مژه ها استفاده کنید.

ترفند کشیدن خط چشم

ترفند کشیدن خط چشم

در انتها اگر به آرایش چشم علاقه دارید مطمئنا تلاش زیادی برای یاد گرفتن خط چشم انجام داده اید. همان طور که می دانید خط چشم زیبا و مناسب نوع چشم تاثیر زیادی در جذابیت و اصلاح فرم چشم ها و چهره تان دارد. بنابراین توصیه می کنیم برای یاد گرفتن آن وقت بگذارید که نتیجه آن می تواند میکاپ نهایی شما را متحول کند. از طرفی اگر به یک مهمانی غیرمنتظره دعوت شوید و فرصت رفتن به آرایشگاه نداشته باشید تنها کشیدن یک خط چشم ساده و کمی آرایش می تواند ظاهرتان را زیبا و جذاب نشان دهد. پس از یادگرفتن آن غافل نشوید.

بیشتر بخوانید:

چگونه از پخش شدن خط چشم جلوگیری کنیم؟

چگونه خط چشم نامرئی بکشیم؟ + فیلم

ترفندهای ساده و جالب برای کشیدن خط چشم + فیلم

آموزش میکاپ صورت دخترانه با خط چشم گربه ای + فیلم

آموزش کشیدن خط چشم زیبا و ساده + فیلم

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید