2 ترفند آسان و سریع برای بافت موها + فیلم

2427

یکی از مهارت ها و تکنیک هایی که در آرایش و زیبایی موها بسیار استفاده می شود بافت موها است. بافتن موها مدل های بسیار زیادی دارد بافت موی ساده، بافت مو هلندی، بافت مو فرانسوی، بافت تیغ ماهی و… که شما می توانید با توجه به سلیقه و اندازه و مدل موهایتان از آن استفاده کنید.

از هر کدام از این بافت ها می توانید در نقاط مختلف سر استفاده کنید و یا به صورت ترکیبی در شینیون و استایل روزانه موهایتان بهره بگیرید. بافتن موها در خانه می تواند ظاهر موهایتان را همیشه مرتب و آراسته نگه دارد و از بهم ریختگی موها جلوگیری می کند.

آموزش بافت موها به روش آسان و سریع

 

نکته ای که در بافت موها باید به آن توجه شود این است که مدل بافتی که برای موهایتان انتخاب می کنید باید با حجم موهایتان تناسب داشته باشد زیرا برخی از مدل های بافت مو می تواند حجم موهایتان را کمتر نشان دهد. اغلب افرادی که دارای موهای پرحجمی هستند می توان همه مدل های بافت را روی موهایشان اجرا کرد اما افرادی که موهای کم حجم و یا نازک دارند باید در انتخاب نوع و مدل بافت توجه و دقت بیشتری داشته باشند تا موهایشان کم حجم تر به نظر نرسد.

البته برای افراد با موهای کم حجم می توان از ترفندهایی مانند اضافه کردن مو، استفاده از اسکارف در لابه‌لای بافت موها، استفاده از ربان یا نگین های رنگی برای پرحجم تر نشان دادن موها استفاده کرد.

بافت موها با استفاده از باندانا یا اسکارف برای پرحجم تر نشان دادن موها

برای این که بافت موی شما جذابیت و زیبایی خاصی پیدا کند پیشنهاد می کنیم در بین موها از باندانا یا اسکارف، ربان، گل و… استفاده کنید.

بافت موها

بیشتر بخوانید:

آموزش گام به گام بافت مو تیغ ماهی + فیلم

آموزش بافت مو فرانسوی یک طرف سر + تصاویر

آموزش بافت موها با یک ترفند ساده و جالب

آموزش بافت موی جذاب و زیبا برای دختر بچه ها + فیلم

آموزش بافت مو فرانسوی با اضافه کردن موهای رنگی +فیلم

آموزش مرحله به مرحله بافت مو آبشاری با تصاویر

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید