رنگ موهای ترند سال 2022 و بهار 1401

3991

فصل بهار و عید نوروز در حال نزدیک شدن است و بسیاری از خانم ها در این فکر هستند که یک تغییر مثبت در ظاهر و استایل خود ایجاد کنند که ساده ترین راه آن تغییر رنگ موهاست. زیبایی چهره از رنگ موها آغاز می شود و انتخاب درست رنگ مو می تواند زیبایی های شما را دو چندان کند. اگر به دنبال یک رنگ موی جدید هستید پیشنهاد نگاهی به رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۲ و بهار ۱۴۰۱ بیندازید. با همراه باشید.

 

رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۲ / رنگ موهای عید ۱۴۰۱

مسی یا قرمز مسی

رنگ موی قرمز مایل مسی یا مسی از رنگ موهای محبوب و پرطرفدار سال ۲۰۲۲ است که در میان خانم های ایرانی هم طرفداران زیادی دارد بنابراین گزینه بسیار خوبی برای رنگ موی عید ۱۴۰۱ می باشد. شما می توانید این رنگ موی زیبا را به صورت تک رنگ، هایلایت یا بالیاژ استفاده کنید.

رنگ موی مسی

هایلایت کاراملی

یکی دیگر از انتخاب هایی که امسال برای تنوع بخشیدن به موهای خود دارید هایلایت کاراملی است. شما می توانید این هایلایت زیبا را روی موهای مشکی یا موهای تیره انجام دهید. (فرمول ترکیب انواع رنگ موی کاراملی)

هایلایت کاراملی

بلوند شنی

رنگ موهای بلوند از رنگ هایی هستند که اگر می خواهید تغییر زیاد و چشمگیری در استایل خود ایجاد کنید می توانید به سراغ آنها بروید. امسال رنگ موی بلوند شنی، بلوند عسلی و بلوند کره ای در میان سلبریتی ها بسیار پرطرفدار بوده است.

رنگ مو بلوند شنی

بلوند عسلی

رنگ مو بلوند عسلی

بلوند کَره‌ای

رنگ مو بلوند کره ای

هایلایت فریم صورت

هایلایت کردن جلوی موها به شکلی که دور صورت قاب گرفته شود از رنگ موهای جدیدی است که جزو رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۲ و بهار ۱۴۰۱ می باشد. رنگ هایلایت کاملا به سلیقه شما و رنگ پوست تان بستگی دارد. همچنین می توانید این تکنیک زیبا را با بالیاژ ترکیب کنید. (آموزش مرحله به مرحله رنگ مو به روش بالیاژ با تصاویر)

هایلایت فریم صورت

بالیاژ رینگ لایتی

نکته‌ای که در مورد این مدل رنگ مو وجود دارد این است که نباید هیچ گونه خط تیز و خشنی در آن ایجاد شود. موهای شما باید به تدریج وقتی به ساقه می‌رسند روشن‌تر و درخشان‌تر شوند و در قسمت ریشه تیره‌تر باشند.

بالیاژ رینگ لایتی

رنگ موهای طبیعی

رنگ مشکی و طبیعی موها در صورتی که موهای سالم و براقی دارید رنگی است که می تواند ظاهر شما را متمایز کند. این رنگ هیچ گاه از مد نمیفتد. می توانید از هایلایت ها و تناژهای مختلف در لابه لای موهایتان استفاده کنید تا گیسوان شما بُعد پیدا کند و جذابیت آن دوچندان شود.

رنگ موهای ترند 2022

صورتی پاستلی یا بنفش پاستلی

آرایشگران و متخصصان زیبایی پیش بینی می کنند در سال ۲۰۲۲ بیشتر از هر سال دیگری رنگ موهای فانتزی را می بینید به خصوص رنگ های صورتی و بنفش پاستلی. این رنگ ها یک تغییر جسورانه هستند که می توانند بهار را به استایل شما بیاورند. می توانید کل موهایتان را با رنگ های فانتزی رنگ کنید یا به صورت هایلایت از آن استفاده کنید. (رنگ موی فانتزی، ترکیب ۱۱ رنگ موی جذاب و پرطرفدار)

رنگ موهای پاستلی

قهوه‌ای موکا

قهوه‌ای یکی از رنگ موهای جذاب است که هیچ وقت قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد. شما می توانید از تناژهای مختلف رنگ موی قهوه ای از قهوه ای روشن گرفته تا قهوه ای دودی و نسکافه ای با توجه رنگ پوست و استایل خود انتخاب کنید. اما اگر می خواهید ظاهرتان مطابق با ترند سال باشد رنگ قهوه ای موکا را به شما پیشنهاد می کنیم. (رنگ مو قهوه ای موکا به چه افرادی می آید؟)

رنگ موهای ترند بهار 1401

ریشه موهای تیره تر 

یکی از ترندهای اصلی برای بهار ۱۴۰۱ مدل موهایی که نگهداری از آنها راحت باشد. ریشه موهای تیره تر یکی از ترندهای امسال است پس اگر به تازگی موهایتان را رنگ کرده اید و ریشه موهایتان رشد کرده است نگران نباشید مدل موهایتان ترند است. اگر می خواهید موهایتان را به این سبک رنگ کنید به گونه ای باشد که مرزی بین ریشه و ساقه موهایتان نباشد.

رنگ موهای ترند 1401

بیشتر بخوانید:

فرمول ترکیب رنگ مو یاسی دودی + عکس

ترکیب رنگ موی صدفی دودی جذاب و زیبا

آموزش ۴ فرمول ترکیب رنگ موی مرواریدی + عکس

آموزش ترکیب رنگ مو خاکستری شنی

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید