رنگ کردن ریشه موهای دکلره شده

86094

خانم هایی که قبلا موهایشان را دکلره کرده اند بعد از گذشت مدتی باید برای ریشه گیری موهایشان اقدام نمایند تا تضاد ایجاد شده بین ریشه و ساقه مو کمتر به چشم آید. به شما پیشنهاد میشود برای یکدست شدن موهایتان از دکلره استفاده نمایید اما بدلیل سختی این کار توصیه می شود از یک متخصص بخواهید این کار را برایتان انجام دهد چرا که در صورتی که دلکره به موهایی که قبلا دکلره شده اند آغشته شود امکان دارد موهایتان بسوزد.

یرای ریشه گیری موهایتان با دکلره اگر موهایتان کمتر از ۷ الی ۸ سانت رشد ریشه داشت باید مواد را از پشت سر به ریشه هایتان بزنید تا با ساقه موهایتان یکدست شود و سپس موهایتان را بشویید. اما به نکته ای که باید توجه داشته باشید در صورتی که بیشتر از ۷،۸ سانت از ریشه موهایتان رشد کرده باشد از آنجایی که یک سانت از ریشه مویتان زودتر روشن می شود بهتر است ابتدا از ۲ سانت مانده به ریشه تا جایی که موهایتان دکلره دارد را مواد بزنید بعد از اینکه به رنگ زرد روشن مواد دکلره را روی ریشه موهایتان بگذارید و صبر کنید تا کل موهایتان یکدست شود.

در انتها می توانید رنگساژ مورد نظر خود را روی کل موها قرار دهید و بعد از ۵ الی ۱۰ دقیقه مکث موها را بشویید.

 

در صورتی که موهایتان تا پایه ۶ و ۷ روشن بود برای روشن کردن ریشه ها نیازی به دکلره نیست می توانید از دکوکرم استفاده کنید.

 

نکات کلیدی برای دکلره کردن مو و روش انجام دکلره

اصول رنگ کردن موهای سفید

آموزش هایلایت کردن مو در خانه به روش بالیاژ و فویل

آموزش مش با کلاه و با فویل

 

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید