روش هایی طبیعی برای روشن کردن موها

29385
رنگ موی تان را اگر می خواهید روشن کنید نیازی به استفاده از رنگ های شیمیایی نیست. شما می توانید به راحتی با مواد طبیعی رنگ موهای تان را روشن تر کنید.

زیبایی موهای شما از عوامل مهمی است که در زیبایی چهره شما تاثیر بسزایی دارد. از این رو شما با محافظت و زیبایی موهای خود کمک شایانی به زیبایی چهره خود می کنید، یکی از راه های زیبا تر شدن موهای شما درخشان و روشن شدن آن هاست.

در این مقاله به شما راه هایی را برای روشن شدن موهایتان ارائه می دهیم :
چگونه با روش های طبیعی موهای مان را روشن کنیم؟

 

رنگ مو های شما از عوامل مهمی است که در درخشان شدن موهای شما نقش بسزایی دارد رنگ هایی مانند رنگ قهوه ای و رنگ بلوند رنگ هایی هستند که اصولا درخشان به نظر می رسند . لازم بذکر می باشد که روشن کردن موها به این روش فقط می تواند رنگ موهای شما را از رنگ طبیعی چند درجه روشن تر کند.

روشن کردن رنگ مو با چای بابونه

برای روشن شدن موهای خود می توانید مقداری چای بابونه را دم کنید و آن را روی موهای تمیزبه مدت ۸ الی ۹ ساعت بگذارید این کار باعث روشن شدن موهایتان می شود.

 

روشن کردن رنگ مو با آبلیمو

همچنین می توانید ۲ قاشق غذا خوری آب لیمو تازه را با یک فنجان آب گرم مخلوط کنید و به موهای خود بمالید و سعی کنید زیر نور آفتاب بمانید.

 

روشن کردن رنگ مو با دارچین

همچنین می توانید مقداری دارچین را دم کنید و به مدت ۶ ساعت بر روی مو های خود بگذارید و بعد موهای خود را بشویید این کار موهای شما را از رنگ طبیعی خود روشن تر و درخشان تر خواهد کرد.

روشن کردن رنگ مو با روغن زیتون

می توانید مقداری روغن زیتون را با مقداری عسل مخلوط کنید و بر روی مو های خود بگذارید .

 

روشن کردن رنگ مو با آووکادو

همچنین می توانید از روغن آووکادو نیز برای روشن شدن موهای خود استفاده کنید .

 

روشن کردن رنگ مو با تخم مرغ

می توانید ۲ عدد تخم مرغ را که به خوبی هم زده اید با ۳ قاشق روغن زیتون مخلوط کنید و بر روی مو های خود به مدت نیم ساعت بگذارید .

 

 

منبع: آکاایران

 

 

آنچه درباره ی رنگ موهای موقت باید بدانید

فرمول رنگ مو تنباکویی

فرمول ترکیب رنگ موی دارچینی

 

 

 

3 نظرات

  1. من میخام موهامو بدون اکسیدان با قهوه رنگ کنم میشه راهنماییم کنین

    • سلام، شما میتونید قهوه رو با حنا ترکیب کنید و باهاش موهاتون رو رنگ کنید،خوبیش اینکه رنگ خیلی زیبایی به دست میاد یعنی دیگه قرمز نمیشه و با توجه به سلیقه تون میتونید مقدار قهوه و حنا رو کم و زیاد کنید تا به رنگ دلخواه برسید

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید