سری جدید خندوانه چه زمانی شروع می شود؟

149

رامبد جوان درباره سری جدید خندوانه در صفحه شخصی اش در اینستاگرام توضیحاتی را ارائه داد.

سلام به همتون که جدى جدى دلتنگتونم.
١-رحلت حضرت رسول(ص) رو تسلیت مى گم.
٢-شهادت امام رضا(ع) رو تسلیت می گم.
٣-فیلم نگار به زودى کلید مى خوره(فیلمبرداریش شروع مى شه،کلید یه اصطلاح سینماییه)
۴-عکس قبلى مربوط مى شه به مجموعه عکسهایى که محمد اسماعیلى عزیز از من گرفت براى روى جلد مجله ى محترم فیلم در زمان اکران فیلم ورود آقایان ممنوع که من ساختمش. ماشاالله به اونایى تخیلاتشون معلوم نیست از چى تغذیه مى کنه:))
۵-اى بابا دلم واستون تنگ شده ها!
۶-اون کلوب هوادارانى که ازش حرف زده بودم هم نهایت از اول دى شروع به کار مى کنه.
٧-مسابقه ى داب اسمش هم در جریانه. دمتون گرم ویدیوهاى باحالى ارسال کردین.
٨-و حالا مى رسیم به سوال مکرر و اساسى یعنى : خندوانه کى شروع مى شه.؟؟
عزیزان من من الان مشغول شروع فیلمم هستم پس یقیناً نمى تونم تمام وقت در اختیار خندوانهباشم. ولى این دلیل نمى شه که خندوانه هم جلو نره.بعد از گذشت ٢ سال و ساخت ٢ فصل و در مجموع نزدیک به ٣٠٠ قسمت از خندوانه گروهى شکل گرفته که هم قبل از این حرفه اى بودن و هم حالا خندوانه رو خیلى خوب مى شناسن. این گروه درجه یک که تعدادشون هم ماشاالله زیاده بیش از یک ماه هست که دارن کار مى کنن از ایده پردازی هاى با حال براى همه بخش ها چه قدیم و چه جدید.ساخت قطعات موسیقى جدید. طراحى و ساخت دکور و..

هر ١٠ روز یک بار هم همه ى سرگروهها در جلسه اى همه چیز رو به من توضیح مى دن و در حریانم قرار مى دن و هنوز کلى کار هست باید انجام بدن
پس چه من فیلم بسازم و چه نسازم خندوانه نمى تونه بعد از ماه صفر آماده ى پخش باشه. زمان پخشش رو هم الان نمى تونم اعلام کنم چون شدنى نیست. ولى شک نکنین که همه مفصل دارن کار مى کنن.

٩-از بحثهاى سیاسى هم خوشم نمى آد چون شک ندارم که هنر والاتر از سیاسته. ولى به عنوان یک هنرمند معلومه که در برابر اتفاقات خوب و بد جهان پیرامونم موضع دارم ولى اینم خنده داره که هر اتفاقى مى افته بدوم بیام اینجا موضعمو اعلام کنم. برسم حتماً مى کنم.

١٠-مراقب این آنفولانزاى کوفتى باشین تا الان ۵ نفر از اطرافیان من دچارش شدن. دست ندین به هم عزیزززمن. اونایى هم که مریض شدن بمونن خونه استراحت کنن به جاى ویروس پراکنى:))

١١-بعضى چیزا رو آدم نمى دونه چه واکنشى نشون بده یا باید کاملاً به روت نیارى یا باید عین کوه خراب بشى روش. مثل اون به ظاهر بیمارستانى که اون رفتار حیرت انگیز(نمى گم حیوانى، چون حیوانها فقط براى غذا و دفاع خشونت مى کنن)رو با اون بچه و مادر کرد!

داریم با این اخلاق و رفتار به کجا مى ریم خدا مى دونه.!
١٣- دوستتون دارم آتیش پاره ها

منبع: سیمرغ

 

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید