قوانین آرایشی که زنان خانواده سلطنتی انگلستان باید رعایت کنند

3361

اگر چه لباس هایی که اعضای خانواده سلطنتی به تن می کنند، رنگ هایی شاد و متنوع دارند اما آرایش آنها باید تا حد ممکن طبیعی باشد. به عنوان مثال زمانی که صحبت از سایه چشم، رژ گونه یا حتی رژ لب می شود، خانم های خانواده سلطنتی باید از رنگ های طبیعی آن هم در حد اعتدال استفاده کنند به طوری که صورت شان زیبایی طبیعی خود را از دست ندهد.

خانواده های سلطنتی همیشه بسیار مورد توجه مردم و دوربین های خبرنگاران بوده اند به طوری که بسیاری از مردم آنها را الگوی زندگی خود می کنند. بنابراین خانواده های سلطنتی باید از نظر پوشش لباس و آرایش از یک سبک و قوانین خاصی پیروی کنند، که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می شویم.

استفاده از رژ لب مات و بی رنگ

آیا تا به حال زنان خانواده سلطنتی را با لب هایی براق دیده اید؟ در واقع هر رنگ رژ لبی به جز صورتی و مات برای آنها ممنوع است. بنابراین آنها هیچگاه نمی توانند از رژ لب های براق یا قرمز رنگ استفاده کنند.

کیت میدلتون

کرم پودر زیاد ممنوع است

استفاده از کرم پودر زیاد هنگام آرایش برای خانواده های سلطنتی ممنوع است. خانواده های سلطنتی اجازه ندارند با رژگونه های پررنگ گونه هایشان را برجسته کنند.

 هر چه آرایش آنها طبیعی تر باشد، بهتر است. تنها در صورتی که آنها بخواهند کمی به صورت شان رنگ و لعاب دهند، می توانند از کمی رژ گونه صورتی رنگ استفاده کنند.

کیت میدلتون

آرایش چشم ساده و لایت

شما هیچوقت زنان خانواده سلطنتی را با آرایش غلیط چشم ندیده اید. در واقع آنها حتی اگر بخواهند هم نمی توانند این کار را انجام دهند. چشم های آنها معمولا کمی سایه چشم محو و ریمل دارد. آرایش چشم زیاد در واقع برای آنها نشانه ای از ناراحتی و غم است.

تثبیت کردن آرایش

ملکه، شاهزاده و دیگر زنان خانواده سلطنتی در مراسم و فعالیت های مختلفی حضور می یابند که برخی از آنها در فضاهای باز برگزار می شود. گاهی این مراسم ساعت ها به طول می انجامد اما اگر دقت کرده باشید، آرایش آنها در شرایط مختلف، از روزهای گرم و آفتابی گرفته تا بارانی و برفی، ذره ای تکان نمی خورد. کلید موفقیت آنها استفاده از لوازم آرایش ۲۴ ساعته و تثبیت کننده های آرایشی است..

خانواده سلطنتی انگلستان

آرایش کردن در ملا عام ممنوع است

طبق قوانین سلطنتی، آرایش کردن در ملا عام کار نامناسبی محسوب می شود. بنابراین، حتی اگر رژ لب آنها یا ریمل شان پاک شود هم نمی توانند در مکان های عمومی آن را تمدید کنند.

ممنوع بودن استفاده از لاک

 از قوانین خانواده سلطنتی است که ناخن ها باید رنگ طبیعی خود را حفظ کنند، به همین دلیل زنان این خانواده یا لاک نمی زنند یا از لاک های بی رنگ یا صورتی خیلی کمرنگ استفاده می کنند. همچنین ناخن های آنها نیز همیشه باید کوتاه و تمیز باشد.

علاوه بر رنگ لاک ناخن، قوانین سختی در مورد فرم ناخن ها نیز وجود دارد. به عنوان مثال ناخن ها همیشه باید گرفته و سوهان زده و قد آنها نیز متوسط، یعنی نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند، باشند.

کیت

مرتب بودن موها

موهای ساده و آراسته از دیگر قوانینی ست که زنان خانواده سلطنتی باید بدان عمل کنند. به عنوان مثال موهای کیت میدلتون همیشه باز و کمی حالت دار است. موهای چرب، ژولیده و مدل های عجیب و غریب در میان اعضای خانواده سلطنتی جایی ندارد.

از دیگر قوانین مهم، قد موهاست. به بیان دیگر موهای خیلی بلند در خانواده آنها جایی ندارد.

آرایش موها

کیت میدلتون، همیشه موهایی سشوار کشیده و مرتبی دارد. او از مواد مختلفی برای نرم و براق نگه داشتن موهایش استفاده می کند. علاوه بر آنها، او به طور منظم موهایش را رنگ می کند تا موهای سفیدش دیده نشود. آرایشگاه رفتن هر چند ماه یک بار نیز برای آنها یک قانون است. در واقع آنها باید به طور مرتب به آرایشگاه بروند و موهایشان را کوتاه کنند تا همیشه مرتب و شاداب به چشم آیند.

خانواده سلطنتی

پوشیدن کلاه در مراسم رسمی

طبق قوانین سلطنتی، یکی از اکسسوری هایی که اعضای خانواده سلطنتی باید برای مراسم رسمی مانند جشن کریسمس یا عروسی استفاده کنند، کلاه یا تاج است. در واقع شما می توانید با استفاده از کلاه هایی که آنها در مراسم گذاشته اند، تشخیص دهید که متعلق به خانواده سلطنتی می باشند.

خانواده سلطنتی

پوشاندن قفسه سینه

از قوانین دیگری که خانواده سلطنتی باید در لباس پوشیدن رعایت کنند، پوشاندن قفسه سینه است. اگر به لباس های زنان این خانواده نگاه کنید، می بینید که آنها معمولا لباس هایی پوشیده به تن می کنند. حتی اگر یقه لباس شان باز باشد، شالی روی آن می اندازند تا قفسه سینه شان را بپوشاند.

بیشتر بخوانید:

مدل پالتو به سبک مگان مارکل عروس خاندان سلطنتی

لباس عروسی ۱۵ تن از پرنسس های جهان + تصاویر

کدام عضو خاندان پهلوی در ایران ماند؟ + تصاویر

فروشگاه bestwiki.ir
فروشگاه bestwiki

دیدگاهتان را بنوسید

Please enter your comment!
Please enter your name here