مدل کوتاهی مو ترند 2022 / مدل موهایی امسال مد هستند

5800
مدل موی پیکسی

اگر خواهان تغییر در استایل و ظاهر خود باشید بدون شک مدل موها و رنگ موها یکی از اولین گزینه هایی است که به آن فکر خواهید کرد. موها تاثیر انکارناپذیری بر روی چهره دارند و می تواند چهره شما را کاملا متفاوت نشان دهند. بنابراین برای انتخاب مدل مو باید به عوامل زیادی توجه کنید.

برای انتخاب مدل مو باید به فرم صورت، جنس مو و سلیقه شما توجه شود. به همین دلیل سالانه چندین مدل مو به عنوان مدل موی ترند سال انتخاب می شود که متناسب با همه سلیقه ها باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا مدل کوتاهی مو ترند ۲۰۲۲ را معرفی کنیم.

مدل کوتاهی مو ترند ۲۰۲۲ و سال ۱۴۰۱

مدل موی باب نامنظم

مدل موی باب یکی از انواع مدل موهاست که همیشه مد است و جزو مدل های کوتاهی مو پرطرفدار در میان خانم ها به شمار می رود. این مدل موی کلاسیک و زیبا سال گذشته هم جزو مدل موهای ترند بود و مهم است بدانید که مدل موی باب برای همه انواع فرم صورت مناسب است و فرقی نمی کند صورت تان گرد باشد یا کشیده. البته مدل موی باب انواع مختلفی دارد مدل باب بلند یا باب کوتاه و…

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع مدل موی باب برای فرم های مختلف صورت

 

مدل مو باب

 

موهای بسیار کوتاه

مدل موهای بسیار کوتاه یکی از مدل موهای دخترانه و زنانه است که طرفداران زیادی دارد زیرا بسیاری از خانم ها معتقدند که کوتاه کردن این مدل مو به آنها جسارت و جرآت بیشتری می بخشد.

مدل موهای ترند 2022

موهای چتری

اگر به دنبال متحول کردن استایل خود هستید پیشنهاد می کنیم از این ترند کوتاهی مو ۲۰۲۲ غافل نشوید. مدل مو چتری یکی از مدل هایی بوده که همیشه مورد توجه بوده و شما می توانید فارغ از مدل موهایتان که کوتاه است یا بلند، مواج است یا صاف، جلوی موهایتان را چتری کوتاه کنید. یکی از مدل های چتری که این روزها ترند شده چتری پرده ای است به این صورت که باید چتری هایتان را بلندتر کوتاه کنید و از وسط به دو طرف صورت جدا می شود (مانند شکل زیر)

مدل موی چتری

مدل موی لیر یا لایه لایه

مدل موهای لیر یا لایه لایه یکی از مدل هایی است که بعد از گذشت چند سال به دنیای مد بازگشته است. در این مدل مو، موها به صورت لایه لایه کوتاه می شوند به صورتی که این لایه ها روی هم قرار می گیرد. اگر حجم موهایتان کم است این مدل مو می تواند حجم موهایتان را بیشتر نشان دهد.

مدل مو لیر بلند

مدل موی مالت

مدل موی مالت یا مولت از مدل موهای جدیدی است که جزو ترندهای کوتاهی امسال به شمار می رود. مدل موی مالت به این صورت است که موهای اطراف صورت کوتاه و موهای پشت سر بلند است. شاید این مدل مو را در فیلم های قدیمی و برای مردان دیده باشید.

مدل موی ترند 2022

موهای دارای فرهای نامنظم و طبیعی

یکی از ترندهای مد و زیبایی امسال توجه و رسیدگی به پوست و مو است و متخصصان از آرایش زیاد اجتناب می کنند. بنابراین مراقبت از موها بسیار حائز اهمیت است. شما در قدم اول باید از محصولات مراقبت از مو متناسب با نیاز موهایتان استفاده کنید تا موهای طبیعی سالم و درخشان داشته باشید. شما می توانید با خیال به موهای خود اجازه دهید که حالت طبیعی خود را داشته باشند بدون این که خود را درگیر حالت دادن و آرایش موهایتان کنید.

مدل موهای ترند 1401

در ادامه تصاویر بیشتر از کوتاهی مو ترند ۲۰۲۲ را می بینیم

مدل موی چتری مدل موی پیکسی مدل موهای فر نامنظم و طبیعی مدل موی باب نامنظم مدل موی باب کلاسیک موهای طبیعی و مواج مدل موهای ترند 2022 مدل موی لایه لایه بلند مدل موی باب

 

بیشتر بخوانید:

رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۲ و بهار ۱۴۰۱

۱۰ ترند مد و استایل در بهار ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱

ترندهای آرایش و زیبایی در سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱

رنگ سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ معرفی شد + کاربرد آن در مد، زیبایی و دکوراسیون

 

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید