8 مدل کفش که باید در کمد همه خانم ها باشد!

5956
کفش زنانه

بسیاری از خانم ها برای هر موقعیت و یا هر لباسی دنبال کفش مناسب هستند، برای مهمانی رسمی، جمع دوستانه، پیاده روی، سرکار و… اما آیا می شود برای همه این ها یک جفت کفش اختصاص داد؟ در این مقاله ۸ مدل کفش که همه خانم ها باید در کمدشان داشته باشند را معرفی می کنیم. با داشتن این کفش ها دیگر نیازی به خرید کفش دیگری نخواهید داشت. با ما همراه باشید.

۱- اسنیکر سفید

هر موقعیت ورزشی یا کژوالی که پیش بیاید، اسنیکرها به کارتان می‌آیند. دلیل اینکه داشتن اسنیکر سفید را توصیه می‌کنیم، استایلیش بودن آن به تنهایی و در کنار هر سبک پوششی است. اسنیکر سفید را می توانید با همه لباس ها از شلوار جین مام استایل یا اسکینی گرفته تا شلوار پارچه ای و دامن و… ست کنید.

اسنیکر سفید

۲- کفش لوفر

یکی دیگر از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین انواع کفش‌هایی که باید در کمدتان داشته باشید کفش لوفر است. این کفش‌ها بهترین مدل‌ها برای پیاده‌روی‌های تابستانی هستند زیرا هم راحت هستند و هم کاربردی. این کفش ها را می توانید به راحتی با پیراهن تابستانه یا مانتوی بلند یا با بلوز و شلوار زنانه‌تان در یک مهمانی نیمه رسمی ست کنید.

کفش لوفر

۳- صندل‌های تخت تابستانی

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل تابستانه شما صندل تخت است. یک جفت صندل شیک را بر اساس رنگ غالب لباس‌هایتان انتخاب کنید. این صندل‌ها را هم در منزل و هم در تابستان و خارج از منزل می‌توانید بپوشید و روی پاشنه مد بچرخید.

صندل های تابستانی

۴- کفش پاشنه بلند نود

داشتن یک جفت کفش نود پاشنه بلند در کمد خانم‌ها برای مهمانی‌ها گزینه خوبی خواهد بود. این کفش چون هم‌رنگ پاهای شماست، قدتان را بلندتر نشان می‌دهد.

کفش پاشنه بلند

۵- پاشنه بلند مشکی

کفش پاشنه بلند مشکی برای خانم ها در سنین مختلف مناسب است و هر خانم به یک جفت از آن ها نیاز دارد.

کفش پاشنه بلند مشکی

۶- کتانی

کتانی ها را همه دوست دارند خانم ها هم به یک جفت از آن ها نیاز دارند تا با تیپ اسپرت شان ست کنند یا زمانی که میخواهند ورزش و پیاده روی کنند از آن استفاده کنند.

کتونی

۷- نیم بوت

نیم بوت هم جز  کفش های ضروری برای خانم ها است که میتواند استایلشان را متفاوت نشان دهد. این کفش ها تا روی قوزک یا مچ پا را می‌پوشانند و در دو نوع با پاشنه و بدون پاشنه موجود هستند. این مدل‌ها هیچ وقت از مد نمی‌افتند و نیاز شما به خرید چند باره کفش و صرف هزینه را از بین خواهند برد.

نیم بوت

۸- بوت‌ بلند

علاوه بر نیم بوت، به یک جفت بوت بلند بدون پاشنه یا با کمترین میزان پاشنه هم نیاز خواهید داشت. این بوت برای روزهای برفی و بارانی ایده‌آل است.

بوت زمستانی

بیشتر بخوانید:

چه کفشی را با چه لباسی ست کنیم؟

جذاب ترین ترندهای فشن و مد سال ۲۰۲۱

معرفی رنگ موهایی که در سال ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ ترند هستند

نظرات

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید